The Future Healthcare İstanbul Konferansı 2022

The Future Healthcare Istanbul Conference 2022

The Future Healthcare Istanbul International Conference is preparing to host thousands of participants from different companies and specialists for 3 days.

Health system policymakers, most influential and leading scientists, academicians, clinical health specialists who have a pioneering role in the sector, pharmaceutical companies, medical device manufacturers, speakers who have a c-level position in the healthcare sector, healthcare start-up business, hospital authorities, keynote speakers and the influential people on social media healthcare professionals are going to participate in The Future Healthcare Istanbul International Conference. Besides, the conference gives an opportunity to contact with hundreds of senior medical students.

Akciğer Kanseri Farkındalığı için BakCiğerim

Akciğer Kanseri Farkındalığı için
"BakCiğerim"

Roche İlaç Türkiye, Akciğer Kanseri Farkındalık Ayı için 2018 yılında sosyal farkındalığı artırmaya yönelik hazırlamaya başladığı kampanya filmlerine bir yenisini ekledi. Geçtiğimiz yıllarda oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan ve eski futbolcu Metin Tekin ile hayata geçirilen filmlerin devamı niteliğinde olan film “Akciğerine İyi Bak Ciğerim” sloganıyla dijital kanallar üzerinden yayınlanıyor.

Sporcu Seda Altın, Diyetisyen Berrin Yiğit, Tıbbi Onkolog Prof. Dr. Umut Demirci ve Tıbbi Onkolog Doç. Dr. Özlem Sönmez gibi farklı alanlarda uzmanlıkları olan ünlü isimler, film aracılığıyla akciğer kanserine dikkat çekerek toplumu bu konuda bilinçlendiriyor. Seda Altın ve Berrin Yiğit’in izleyicileri akciğer kanseri riskinden korunmak için spor eşliğinde hayatı dolu dolu yaşamaya, doğru beslenmeye ve kötü alışkanlıklardan kurtulmaya davet ettiği filmde, Umut Demirci ve Özlem Sönmez akciğer kanseri hakkında önemli bilgi ve belirtileri paylaşıyor. Aynı zamanda Instagram üzerinde oluşturulan AR efekti ile kampanya desteklendi.

Boehringer Ingelheim ve Healthnet İş Birliği ile Diyabet Farkındalığı Kampanyası Gerçekleştirildi

Boehringer Ingelheim ve Healthnet İş Birliği ile Diyabet Farkındalığı Kampanyası Gerçekleştirildi

Boehringer Ingelheim’ın Diyabet Farkındalık Kampanyası için Healthnet Uzmanları İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya, Diyetisyen Prof. Dr. Murat Baş ve Sporcu Murat Demirci ile iş birliği gerçekleştirildi. Diyabet Farkındalık Kampanyası kapsamında toplamda 94.245 etkileşim, 1.100.000 erişim, 88.136 görüntülenme ve 5.952 beğeni elde edildi.

Bayer Sağlık Okuryazarlığı Kampanyamız Hız Kesmeden Devam Ediyor!

Bayer Sağlık Okuryazarlığı Kampanyamız Hız Kesmeden Devam Ediyor!

Sağlık konusunda doğru ve güncel bilgi ihtiyacının her zamankinden fazlalaştığı bir dönemden geçiyoruz. Bayer’in desteği, IPSOS araştırma şirketlerinin gayretleriyle Türkiye Sağlık Okuryazarlığı araştırması yapıldı. Bayer’in ülkemizin sağlık okuryazarlığı seviyesini artırmaya yönelik kampanyasının lansmanı kampanyanın da yüzü olan Prof. Dr. Aytuğ Altundağ, İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya ve Eczacı Adile Özdağ’ın katılımı ile Future Healthcare İstanbul sahnesinde gerçekleşti. Kampanyamız uzmanlarımızla canlı yayınlar, bilgi birikimlerini paylaştıkları makaleler, bilgilendirici post ve story içerikleri ile hız kesmeden devam ediyor. Son gelişmelerden haberdar olmak ve sağlık okuryazarlığı seviyenizi artırmak için siz de 365gun.com’u ziyaret edebilir, @365gun Instagram hesabını takip edebilirsiniz.

Contact Us